تحریم های گوگل پلی یکی از مواردی است که در سال های گذشته کاربران اندروید را دچار مشکل کرده است. دسترسی سخت به بسیاری از اپلیکیشن های ضروری برای خیلی از هموطنان عزیز مشکلاتی ایجاد کرده است. رسانه ی پروگرم دانلود یک سال پیش با هدف کمک به ایرانیان جهت دور زدن تحریم ها ایجاد شده است. این رسانه در این سال ها با به روزرسانی های به موقع و دارا بودن دیتابیسی عظیم از اپلیکیش های متنوع به سرعت در میان کاربران به محبوبیت رسید به طوری که این روز ها بیش از 14000 اپلیکیشن و بازی را می توان در پروگرم دانلود یافت. در مارکتی به وسعت گوگل پلی بیش از 100 هزار بازی و نرم افزار موجود است. در پروگرم دانلود اما با توجه به اینکه اپلیکیشن ها کاملا دستی و غیر ماشینی معرفی و به روزرسانی می شوند؛ طبیعتا تمامی این نرم افزار ها وجود ندارند. با این اوصاف اگر نرم افزار/بازی ای در گوگل پلی موجود بود و شما آن را در پروگرم دانلود نیافتید، می توانید از طریق این صفحه که برای شما عزیزان آماده شده است درخواست خود را ثبت کنید تا توسط ما بررسی و به آرشیو اپلیکیشن ها اضافه شود!

قبل از ارسال درخواست به موارد زیر توجه کنید :

  1. نظر به اینکه اپلیکیشن هایی که در گوگل پلی قرار می گیرند پیش از آپلود توسط گوگل بررسی های کاملی جهت امنیت و مشکلات این چنینی انجام می شود، لذا خواهشمندیم از درخواست اپلیکیشن هایی که در گوگل پلی موجود نیستند خودداری نمایید.
  2. در صورتی که به نسخه ی مود، آنلاک، پرو و یا پریمیوم یک اپلیکیشن نیاز دارید در صورت موجود بودن در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد ؛ در صورتی که نسخه مود شده ای از آن موجود نباشد، نسخه ی اصلی روی سایت قرار می گیرد.
  3. به علت تعدد درخواست ها رسیدگی به درخواست شما ممکن است زمان بر باشد ؛ لطفا از ارسال درخواست های متعدد خودداری نمایید و صبور باشید ؛ تمامی درخواست ها یک به یک بررسی شده و روی سایت قرار می گیرند.
  4. خواهشمندیم پیش از ارسال درخواست، از طریق سرچ بار – جستجوگر سایت موجود بودن اپلیکیشن را بررسی نمایید.